W ramach profesjonalnej i kompleksowej obsługi proponujemy naszym Klientom możliwość wykupienia korzystnych polis ubezpieczenia majątkowego oraz komunikacyjnego. Dysponujemy produktami ubezpieczeniowymi wiodących na rynku towarzystw: Compensa S.A. oraz PZU S.A.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania pozwoli zabezpieczyć straty w nieruchomości i mieniu ruchomym powstałe w wyniku pożaru i innych zdarzeń losowych, takich jak: huragan, zalanie, uderzenie pioruna, przepięcia elektryczne itp. Warto także zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem. Ciekawą propozycją jest również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które działa nie tylko na terenie nieruchomości (np. zalanie sąsiada), ale na terenie całej Polski i pokryje szkody wyrządzone w mieniu osób trzecich, również przez najemców.

W ramach produktów komunikacyjnych proponujemy ubezpieczenia OC oraz Auto Casco. Obowiązkową polisę OC kupisz u nas w dobrej cenie, podobnie jak Auto Casco zawierające dodatkowe opcje, np. ochronę zniżek pozwalającą na zachowanie wypracowanych zniżek w ubezpieczeniu w przypadku szkody.
Zapraszamy do współpracy.

Compensa: Małgorzata Śmierzchalska, tel. 601 270 883
PZU: Izabela Skrobisz-Pajor, tel. 602 243 917

© 2014 Kuśnierska Nieruchomości | Wykonanie: Getso.pl