Jeśli chcesz uzyskać lepszą cenę sprzedaży lub wynajmu swojej nieruchomości, skorzystaj z usług specjalistów od Home staging, współpracujących z naszym biurem, zajmujących się profesjonalnym przygotowaniem domu do planowanej transakcji.

Home staging to świetny sposób na wyróżnienie Twojej oferty spośród setek innych na rynku nieruchomości!

Warto pamiętać, że Kupujący w wyborze wymarzonego lokum nie kieruje się wyłącznie w oparciu o przesłanki racjonalne (np. metraż, układ, lokalizacja). Szykowny, zadbany wygląd, nasłonecznienie, przestrzeń a nawet miły zapach mieszkania, czy domu są gwarancją pozytywnych emocji u przyszłego kontrahenta lub najemcy, które z pewnością pomogą mu podjąć pozytywną dla sprzedającego decyzję.

Przedstaw swój lokal lub dom w możliwie najkorzystniejszym świetle!

Często niewielkim nakładem finansowym (zaledwie ułamek ceny, którą chcemy uzyskać) można otrzymać wspaniałe efekty! Korzystając z rad naszej projektantki będziesz w stanie umiejętnie przemeblować, odpowiednio doświetlić lub atrakcyjnie przemalować twoją nieruchomość, by stała się ona wyjątkowa i niepowtarzalna na rynku nieruchomości, a przez to łatwiejsza do  sprzedaży  lub wynajęcia.

Nie zwlekaj, umów się z naszą projektantką i skorzystaj z jej doświadczenia i ciekawych pomysłów na nowe aranżacje wnętrz. Nadaj swojemu mieszkaniu nietuzinkowy, oryginalny charakter, a zaskoczy cię szybkość i łatwość z jaką sprzedasz lub wynajmiesz swoje „cztery kąty”.

Pierwsze wrażenie na potencjalnym kontrahencie można zrobić tylko raz!

Nasze projektantki to:

Maja L. – absolwentka Wydziału Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej w zakresie projektowania wnętrz. W 2006 uzyskała tytuł magistra sztuki i od tego czasu zawodowo zajmuje się projektowaniem i modernizacją powierzchni mieszkalnych, pomieszczeń komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Na indywidualne zamówienie opracowuje również projekty mebli.

ZREALIZOWANE PROJEKTY

 

Magdalena K. – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej /2011/.

W latach 2007-2008 przebywała na stypendium na Wydziale Architektury Technische Universität Karlsruhe, gdzie przez kolejny rok zdobywała doświadczenie w pracowni khp architekten w Baden – Baden. W latach 2009-2012 nabierała doświadczenia w biurach projektowych w Poznaniu : Assmann Polska Grupa Projektowa w Poznaniu, następnie lab_a: laboratorium,  architektura, design a na końcu Bryła Studio. Lubi stawiać sobie nowe wyzwania. Pasjonatka podróży nie tylko w nowe miejsca, ale i kulinarnych.

ZREALIZOWANE PROJEKTY

mieszkanie na ul. Sokoła

mieszkanie na os. Pod Lipami

mieszkanie na ul. Sienkiewicza

© 2014 Kuśnierska Nieruchomości | Wykonanie: Getso.pl