mieszkanie 165 m2

1 900 000 zł, 11 515,15 zł/1 m2, pokoje: 5, piętro: 3 z 3

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w eleganckiej Willi Miejskiej w centrum poznańskiego Grunwaldu przy ul. Kazimiery Iłłakowiczówny. Willa to kameralny budynek mieszkalny po całkowitej rewitalizacji.
W budynku obecnie trwają prace wykończeniowe.
Mieszkanie o powierzchni 165 m2 usytuowane jest na drugiej ostatniej kondygnacji, składa się z oddzielnej kuchni, 5 pokoi, dwóch łazienek, korytarza oraz pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim. Stolarka okienna i drzwiowa została wymieniona na nową drewnianą.
Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe na terenie posesji w cenie nieruchomości oraz komórka lokatorska z oknem.
Budynek został podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej. Uzbrojony został w światłowodową instalację teleinformatyczną oraz system monitoringu wraz z wideodomofonami.
Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja, ze względu na otoczenie pobliskich parków, ale też infrastruktury miejskiej. Świetna lokalizacja dla poszukujących spokojnego miejsca, ale blisko centrum.

Zapraszam Państwa na prezentację.
Numer oferty w Locumnet: 259420453

  Zdjęcia: 8 szt.


Kuśnierska Nieruchomości.
Telefon: 605-822-570, 61 66 202 10
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.

© 2014 Kuśnierska Nieruchomości | Wykonanie: Getso.pl